مدیرعامل پتروشیمی پردیس:
چرخ بزرگترین شرکت تولید کننده اوره و آمونیاک خاورمیانه به دست جوانان می چرخد/ مسیر 8 ساله ای که در 8 ماه طی شد
منابع انسانی کارآمدمتخصص و متعهد، ارزشمندترین سرمایه هر سازمان است که با خلاقیت، نوآوری و پشتکار خود، موفقیت و ارزش آفرینی در سازمان را تضمین می کند...
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در مراسم معارفه 50 تن از کارمندان جدیدالاستخدام این شرکت اظهار داشت: منابع انسانی کارآمد، متخصص و متعهد، ارزشمندترین سرمایه هر سازمان است که با خلاقیت، نوآوری و پشتکار خود، موفقیت و ارزش آفرینی در سازمان را تضمین می کند و در رهگذر حوادث و بحران ها، آرامش و امنیت را برای همه مجموعه به ارمغان می آورد.
دکتر غلامرضا جمشیدی در این نشست با تبریک ارتقای شغلی کارکنان و آرزوی موفقیت برای آنها اذعان کرد: جوانان متخصص و متعهد تضمین کننده آینده صنعت و کشور هستند، امروز برای ما جای بسی خوشحالی است که جوانان با میانگین 35 سال در پتروشیمی پردیس مسئولیت ها را بر عهده دارند و برای اعتلای این صنعت تلاش می کنند.
وی ادامه داد: امروز در پتروشیمی پردیس جوانگرایی که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری است در حد شعار باقی نمانده و این جوانان هستند که چرخ بزرگترین شرکت تولید کننده اوره و آمونیاک خاورمیانه را به گردش درآورده و برای اعتلای نام ایران تلاش می کنند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس بیان کرد: پتروشیمی پردیس مأمنی برای حضور بهترین نیروهای مستعد و خلاق صنعت پتروشیمی کشور است و این شرکت با درک مناسب از جایگاه سرمایه انسانی ممتاز در توسعه و تعالی سازمان، برای جذب سرآمدان این صنعت تلاش می کند.

 دکتر غلامرضا جمشیدی با اشاره به جایگاه والای شرکت پتروشیمی پردیس در صنعت پتروشیمی ایران و جهان گفت: امروز با همت جوانان و نیروهای متعهد پتروشیمی پردیس، اتفاقاتی در این شرکت افتاده است که می توان ادعا کرد مسیر 8 ساله طی 8 ماه طی شده و رکوردهای بی نظیری در حوزه تولید، فروش و صادرات محصول به ثبت رسیده است.
وی با تأکید بر اصل جانشین پروری و تربیت مدیران بالقوه برای اداره صنعت پتروشیمی خاطرنشان کرد: به یاری خداوند ما وظیفه خود می دانیم نیروهای نخبه و متخصصی که در پردیس حضور دارند را برای سکانداری صنعت پتروشیمی کشور در سال های آینده رشد و پرورش دهیم، این ارزشمندترین سرمایه ای که می توان برای آینده صنعت پتروشیمی به یادگار گذشت.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس اظهار داشت: جای بسی مسرت است که به عرض شما عزیزان برسانم کارگروه اوره ایران با مدیریت پتروشیمی پردیس تشکیل شده است و بنده به عنوان نماینده شما در این کارگروه حضور دارم، امروز افتخار ما این است که توانسته ایم در تصمیم گیری و تصمیم سازی برای صنعت اوره کشور منشأ اثر باشیم و قیمت های جهانی اوره و آمونیاک را در تابستان سال جاری به بالاترین سطح ممکن برسانیم.
در ادامه این نشست مدیر تولید پتروشیمی پردیس نیروهای جدید الاستخدام را از بهترین نیروهای پتروشیمی پردیس عنوان نمود و تأکید کرد: برای بهترین بودن و بهترین ماندن باید ارزش های بنیادین پتروشیمی پردیس را سرلوحه کار خود قرار دهید و توجه ویژه ای به قانونمداری، HSE و ایمنی، مسئولیت پذیری و خلاقیت و نوآوری داشته باشید.
مهندس معتمدی افزود: انعطاف پذیری، انتقادپذیری، آموزش پذیری و صداقت کاری از خصایصی است که باید در وجود همه عزیزان تقویت شود.
همچنین سرپرست منابع انسانی پتروشیمی پردیس در ادامه این مراسم گفت: همکارانی که امروز به عنوان کارمند جدید در پتروشیمی پردیس جذب می شوند سال ها در شرکت های پیمانکاری تجربه کسب کرده اند و با پشتکاری که داشته اند از سوی واحدهایشان به عنوان نیروی مستعد برای ارتقا و جذب معرفی شده اند.
آقای اثنی عشری افزود: این بزرگترین برنامه جذب نیرو در پتروشیمی پردیس بعد از سال 93 است که با بازبینی نمودار سازمانی و با دستور مدیرعامل محترم اجرا شده و طی آن 50 نفر از همکاران محترم پیمانکاری با رعایت تمامی مراحل ارزیابی تبدیل وضعیت شدند.
 
تاریخ:
1400/07/06
تعداد بازدید:
6547
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 کل امتیاز:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دفتر تهران : خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی، کوچه عرفی شیرازی، پلاک 7
کد پستی: 45853-19936 تلفن: 4-88603493-021 نمابر: 88603502-021
مجتمع :استان بوشهر، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، عسلویه
کد پستی: 11355-75118 تلفن: 8-37323305-077 نمابر: 37323304-077
تماس با امور سهام شرکت پتروشیمی پردیس
تلفن: 88064188-021 88603496- نمابر: 88039042-021
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پتروشیمی پردیس می باشد.
Powered by DorsaPortal